Lees meer over het artikel Marin-Bosca (Reno&Co) – Sleutel Op De Deur – Isolerende bekistingsblokken – Villa 4 gevel
Ik besloot om een mooie, goed geïsoleerde villa te laten bouwen op sleutel-op-de-deur basis, met geïsoleerde bekistingblokken en gewelven. Hiervoor schakelde ik aannemer Reno&Co uit Brussel (Jette) in om mijn huis te bouwen.

Marin-Bosca (Reno&Co) – Sleutel Op De Deur – Isolerende bekistingsblokken – Villa 4 gevel

Kraainem - 2024

Lees verderMarin-Bosca (Reno&Co) – Sleutel Op De Deur – Isolerende bekistingsblokken – Villa 4 gevel
Lees meer over het artikel Mr en Mvr Degroote-Dhont – zelfbouwers – Isolerende bekistingsblokken en isolatie vloer en plat dak
En het eindresultaat, enorm veel leefruimte, een super comfort dankzij de topisolatie, een droom gewoon 😊 Trots dat we ons huis als zelfbouwers gebouwd hebben. Vloer, dak en muur !

Mr en Mvr Degroote-Dhont – zelfbouwers – Isolerende bekistingsblokken en isolatie vloer en plat dak

Kalken (West Vlaanderen)

Lees verderMr en Mvr Degroote-Dhont – zelfbouwers – Isolerende bekistingsblokken en isolatie vloer en plat dak
Lees meer over het artikel Dhr. en mevr. Bronchart – Doe-het-zelf bouwproject – isolerende bekistingblokken – ruime uitbouw
Ontdek hier onze achtergevel en onze aanbouw, die om ons nog meer ruimte te geven, niet alleen aan de zijkant van ons huis ligt, maar ook dieper in onze tuin uitsteekt.

Dhr. en mevr. Bronchart – Doe-het-zelf bouwproject – isolerende bekistingblokken – ruime uitbouw

Couthuin (Luik) - 2025

Lees verderDhr. en mevr. Bronchart – Doe-het-zelf bouwproject – isolerende bekistingblokken – ruime uitbouw